Спортска дешавања

Датум: 01. Februar 2012 14:00 Категорија: Новости

Спортска дешавања

СЕПТЕМБАР

-Састанак актива наставника и професора физичког васпитања основних и средњих школа.
-Одржан крос РТС-а , учествовали ученици од 5. до 8. разреда .

ОКТОБАР

-У оквиру ``Дечије недеље`` за ученике од 1. до 4.разреда постављен гимнастички полигон.
-Одржана пријатељска утакмица између ОШ ``Душко Радовић`` и ОШ``Вук Караџић``.
-Општинско такмичење у одбојци за девојчице седмог и осмог разреда. Такмичење је одржано са ученицима Основне школе ``Ђорђе Крстић``. Утакмица је завршена резултатом 2:1 у корист Основне школе ``Ђорђе Крстић``.
- Почела реализација одбојкашке секције, одзив деце на задовољавајућем нивоу.
- Страхиња Дамњановић   7/4 , вишегодишњи реперезентативац теквондоа освојио златне  медаље на
   отвореном првенству у Бјељини 3.11.2013. и на отвореном првенству Војводине 17. 11.2013. где је
   проглашен за  најбољег такмичара целог првенства.
- Тамара Тодоровић 5/3, прво место на Републичком такмичењу у спортској гимнастици одржано у Крушевцу  23.11.2013.
- Магдалена Станић – пливање, златна медаља у категорији првог и другог разреда.